Biyografi

20150617_095101

1975 doğumluyum. ODTÜ Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi bölümünde lisans, Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesinde yüksek lisans yaptım. Eğitimim sırasında Dost Yayınları’nda çevirmenlik yaptım. Profesyonel çalışma hayatıma 1999’da Meteksan Sistem’e bağlı Mobilsoft Mobil Bilgi ve İletişim Teknolojileri’nde başladım. Burada önce metin yazarlığı ardından proje yöneticiliği görevlerinde bulundum. Daha sonra 2004 yılında Alan Eğitim Teknolojilerinde Yayın Yönetmenliği yaptım. 2006 yılında kendi ajansım Kamra Interactive‘i kurdum. Grafik tasarım, animasyon, video web tasarım vb. basılı ve dijital alanlara yönelik içerikler ürettim.  2010 yılında sosyal medya alanındaki gelişmelere ilgi duyarak dijital pazarlama ve sosyal medya iletişimi alanında çalışmaya başladım. Evliyim ve kız babasıyım. 

Uzmanlıklarım

Dijital pazarlama, İçerik Pazarlama ve sosyal medya iletişimi alanında, danışmanlık, eğitim, kampanya tasarımı ve yönetim, hesap yönetimi ve içerik geliştirme alanlarında çalışıyorum. 

Metin Yazarlığı ilk göz ağrım. Daha sonra bilgisayar destekli eğitim ve uzaktan eğitim alanlarında proje yöneticiliği yaptım. İçerik geliştirme, ara yüz geliştirme, yazılım projeleri yöneticiliği alanlarında uzmanlaştım. Eğitim ve pazarlamaya yönelik içerik geliştirme konusundaki çalışmalarım web üzerinde yoğunlaştı. Web video, grafik web video konularında uzmanlaştım.

2010 yılından itibaren dijital pazarlama ve sosyal medya iletişimi alanında çalışmalar yapmaya başladım. Dijital Pazarlama Stratejisi, Marka Yönetimi, Kampanya Yönetimi, Adwords ve diğer PPC Reklam Kampanyaları, Sosyal Medya Hesap Yönetimi, Online İtibar Yönetimi çalıştığım alanlardan bazıları. 

Referanslarım

Çalışmalarımı kendi firmam olan Kamra Interactive çatısı altında sürdürüyorum. Gerçekleştirdiğim projelerle ilgili bilgileri Kamra’nın web sitesinde portfolyo sayfasından ulaşabilirsiniz.. 

İlgi Alanlarım

Sivil toplum kurumlarında ve projelerinde çalışmalar yapıyorum. Türkiye Kültür Sanat Eğitim Vakfı’nda Genel Sekreterlik görevi yürütüyorum ve Türkiye Bilişim Derneği üyesiyim.

Çizgili şeylere ilgi duyuyorum. Yani çizgi film, çizgi roman, illüstrasyon ve animasyon. Profesyonel olarak çizgi film senaristliği yapıyorum. TRT Çocuk’ta yayınlanan Keloğlan, Anka, Misket çizgi filmlerinde yaklaşık 40 bölüm yazdım. Çizgi Roman koleksiyoneriyim ve profesyonel olarak da bu alanda çalıştım. 2007 yılında Tam Macera adında yetişkinlere yönelik bir çizgi roman dergisi çıkardım. Hem bu dergide hem de daha sonra yayımlanan Deligücük: Osmanlı Taşrasından Korku ve Dehşet Hikayeleri ve Deligücük: Alacakaranlık Zamanlar çizgi roman kitaplarında senarist ve yayıncı olarak yer aldım.

Birçok konuda yazmayı seviyorum ancak hayat gayesi yüzünden profesyonel hayat dışında yazmaya çok vakit ayıramadım. 2003 yılında yazdığım Pitan: Zeytindağı’nın İzinde çocuk kitabı TUDEM Edebiyat Ödülleri yarışmasında derece aldı ve bugüne kadar 6 baskı yaptı. Halen zaman buldukça roman çalışmalarına devam ediyorum.

Kısa film seviyorum ve yapmak istiyorum. Yine 2003 yılında (O yıl çalışmaya 4 ay ara vermiştim 🙂 arkadaşlarımla birlikte çektiğimiz kısa film Görünmez Adam I-CAN Kısa Film Yarışmasında birincilik ödülü aldı.


Haber ve Röportajlar

Dijital Pazarlamada İş Fırsatları Artıyor, Hürriyet İK

Zeki Müren Zagor’a Karşı, Aktuel

Türk İnsanı Yaratıcılığa Kanat Açtı, Telepati

I-CAN Yaratıcıları, Radikal

Ankara’lı Çizerlerden Tam Macera, Hürriyet

Özgür Kurtuluş’la Deli Gücük Röportajı

Özgür Kurtuluş ile Tam Macera Üzerine…

cami halıları
mide küçültme ameliyatı
Fazla kilolardan mı şikayetçisiniz? O halde neden mide küçültme ameliyatı nı denemiyorsunuz. mide küçültme ameliyatı, zayıflamak isteyenler için kesin bir çözüm sunuyor. Üstelik çok kısa bir süre içersinde hayal ettiğiniz kilolara kavuşabilirsiniz.
Caminin önünde ve iki yanında geniş cami halısı dış avlusu olup bunun çevresi pencereli duvarlarla çevrilidir. Bu avulya 3 ü cephede olmak üzere, 8 kapıdan girilir. Şadırvan avlusu, 26 adet granit mermer ve porfir sütuna oturtulmuş, 30 kubbeyle çevrili geniş alandır. Mermer döşemeli bu geniş sahanın ortasında 6 mermer sütunlu şadırvan, sahanın azametini gösterir. Şadırvanın kemerleri, kabartma olarak Rumi geçmelerle ve köşebentleri, kabartma, lale ve karanfil motifleriyle bezelidir. İç avluya, biri cepheden ikisi yandan olmak üzere herbiri merdivenli 3 kapıdan girilmektedir. Bu kapılarla dış avlunun cümle kapısı, ozamana kadar benzeri görülmemiş bronz kapılardır. Kubbeden aşağı doğru indikçe mekan yayılmaktadır. Bu piramidel yükselme ve yayılma sonucunda göz yanlara ve yukarıya doğru aynı mesafelere ulaşmaktadır. Bu özelliklerden dolayı, mekanın neresinde olursanız olun, bütün mekana hakim görüş sağlarsınız. Kubbe yaklaşık olarak 43 metre yükseklikte ve köşeleri pandantifle doldurulmuş 4 muazzam kemer üzerine oturtulmaktadır. Caminin su basmanı üzerinde olması ve kubbe yüksekliği nedeniyle pencereleri oldukça fazladır. Böylece caminin içini süsleyen binlerce çini ve kalem işleri tatlı ışık altında görülmektedir. Caminin içindeki en önemli unsur, ince işçilikle yontulmuş mermerden yapılma mihraptır. Bitişik duvarları, seramik çinilerle kaplanmıştır fakat çevresindeki çok sayıdaki pencere onu daha az ihtişamlı gösterir. Mihrabın sağında, Caminin en kalabalık halinde dahi olsa, herkesin imamı rahatça duyabileceği şekilde dekore edilmiş mimber bulunur. Caminin içi her katında alçak düzeyde olmak üzere 50 farklı lale deseninden üretilmiş 20binden fazla çini ile döşenmiştir. Alt seviyelerdeki çiniler, geleneksel galerideki çinilerin desenleri çiçekler meyveler ve servilerle gösterişli ve ihtişamlıdır.
tüp mide, mide küçültme ameliyatı
En güzel cami halısı burda.
Caminin önünde ve iki yanında geniş cami halısı dış avlusu olup bunun çevresi pencereli duvarlarla çevrilidir. Bu avulya 3 ü cephede olmak üzere, 8 kapıdan girilir. Şadırvan avlusu, 26 adet granit mermer ve porfir sütuna oturtulmuş, 30 kubbeyle çevrili geniş alandır. Mermer döşemeli bu geniş sahanın ortasında 6 mermer sütunlu şadırvan, sahanın azametini gösterir. Şadırvanın kemerleri, kabartma olarak Rumi geçmelerle ve köşebentleri, kabartma, lale ve karanfil motifleriyle bezelidir. İç avluya, biri cepheden ikisi yandan olmak üzere herbiri merdivenli 3 kapıdan girilmektedir.
Caminin önünde ve iki yanında geniş cami halısı dış avlusu olup bunun çevresi pencereli duvarlarla çevrilidir. Bu avulya 3 ü cephede olmak üzere, 8 kapıdan girilir. Şadırvan avlusu, 26 adet granit mermer ve porfir sütuna oturtulmuş, 30 kubbeyle çevrili geniş alandır. Mermer döşemeli bu geniş sahanın ortasında 6 mermer sütunlu şadırvan, sahanın azametini gösterir. Şadırvanın kemerleri, kabartma olarak Rumi geçmelerle ve köşebentleri, kabartma, lale ve karanfil motifleriyle bezelidir. İç avluya, biri cepheden ikisi yandan olmak üzere herbiri merdivenli 3 kapıdan girilmektedir.
Barkod Etiketi üretimi yapan firmaların işi ciddi bir iştir. Bu anlamda sizin de hangi firmayla çalışma yatığınız çok büyük önem taşır. Kullanım alanı sınırsızdır. Her alanda ve her sektörde bu etiketlere ihtiyaç duyulur. Etiket çeşitleri ve Barkod etiketleri, seri üretimle hazırlanmaktadır. Etiketler ahşap, plastik, metal ya da cam gibi ambalajlı ürünlerin üzerilerine ugulanır.
Mide botoksu midenin belirli yerlerine botoks maddesi enjekte etme suretiyle midedeki kasların çalışmasını sınırlandırmayı ve sayede midenin gıdaları sindirim sürecini yavaşlatarak buna bağlı olan açlık-tokluk hissi süresinin de uzatılmasını amaçlayan ameliyatsız kolay kilo verme tedavisidir. Botoks uygulanırken, midenin detaylı şekilde içerden görüntülenmesini sağlayan endoskopi uygulaması ile gerçekleştirilir. Bu sayede hastaya sadece gastroskpik uygulaması kadar bir rahatsızlık olur. Özellikle diyet programlarına ve düzenli egzersizlere uymakta zorlanan ve buna bağlı olarak da obeziteye yakalanan, bu yüzdende obezitenin sebep olduğu çeşitli sağlık sorunları olan kişiler için mide botoksu bir devrim niteliğindedir ve son yıllarda ülkemizde yaygın olarak kullanılmaktadır.
mide botoksu Özellikle diyet programlarına ve düzenli egzersizlere uymakta zorlanan ve buna bağlı olarak da obeziteye yakalanan, bu yüzdende obezitenin sebep olduğu çeşitli sağlık sorunları olan kişiler için mide botoksu bir devrim niteliğindedir ve son yıllarda ülkemizde yaygın olarak kullanılmaktadır.